Realitné kancelárie v Bratislave - Staré Mesto, predaj a prenájom nehnuteľností


Na našom realitnom portáli ZoznamRealit.Sk evidujeme v lokalite Bratislava - Staré Mesto 31 realitných kancelárií a 121 realitných maklérov, ktorí vám ochotne a zodpovedne sprostredkujú predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľností. Realitné kancelárie pôsobia v lokalitách Bratislava, Bratislava - Staré Mesto.

V lokalite Bratislava - Staré Mesto je 13 členov ZRKS, ktorí sú viazaní etickým kódexom. Spoznáte ich podľa Zlatej pečate Overeného člena ZRKS, ktorú sú oprávnené používať len členovia najväčšieho združenia realitných kancelárií na Slovensku.

Člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Realitná kancelária BOND Reality - franchisingová sieť, s. r. o. sídliaca na Mlynské Nivy 58 Bratislava má najviac realitných maklérov s počtom 17. Najvyšší počet exkluzívnych ponúk má realitná kancelária LEXXUS, a.s. so sídlom na Miletičova 5 Bratislava. Najviac ponúk realitných kancelárii v Bratislave - Staré Mesto tvoria kancelárie v cene od 135.000,- € do 1.790.000,- €. Na jedného makléra v lokalite Bratislava - Staré Mesto pripadá v priemere 12 ponúk.

backOFFICE.Sk