Realitné kancelárie v Bratislave - Staré Mesto, predaj a prenájom nehnuteľností


Na našom realitnom portáli ZoznamRealit.Sk evidujeme v lokalite Bratislava - Staré Mesto 30 realitných kancelárií a 124 realitných maklérov, ktorí vám ochotne a zodpovedne sprostredkujú predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľností. Realitné kancelárie pôsobia v lokalitách Bratislava, Bratislava - Staré Mesto.

V lokalite Bratislava - Staré Mesto je 14 členov ZRKS, ktorí sú viazaní etickým kódexom. Spoznáte ich podľa Zlatej pečate Overeného člena ZRKS, ktorú sú oprávnené používať len členovia najväčšieho združenia realitných kancelárií na Slovensku.

Člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Realitná kancelária BOND Reality - franchisingová sieť, s. r. o. sídliaca na Mlynské Nivy 58 Bratislava má najviac realitných maklérov s počtom 24. Najvyšší počet exkluzívnych ponúk má realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE so sídlom na Mudroňova 6 Bratislava. Najviac ponúk realitných kancelárii v Bratislave - Staré Mesto tvoria kancelárie v cene od 300.000,- € do 1.450.000,- €. Na jedného makléra v lokalite Bratislava - Staré Mesto pripadá v priemere 13 ponúk.

backOFFICE.Sk