Realitné kancelárie v Bratislave - Staré Mesto, predaj a prenájom nehnuteľností


Na našom realitnom portáli ZoznamRealit.Sk evidujeme v lokalite Bratislava - Staré Mesto 41 realitných kancelárií a 162 realitných maklérov, ktorí vám ochotne a zodpovedne sprostredkujú predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľností. Realitné kancelárie pôsobia v lokalitách Bratislava, Bratislava - Staré Mesto, Staré Mesto, Banská Bystrica, Bratislava - mestská časť Staré Mesto.

V lokalite Bratislava - Staré Mesto je 20 členov ZRKS, ktorí sú viazaní etickým kódexom. Spoznáte ich podľa Zlatej pečate Overeného člena ZRKS, ktorú sú oprávnené používať len členovia najväčšieho združenia realitných kancelárií na Slovensku.

Člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Realitná kancelária BOND Reality - franchisingová sieť, s. r. o. sídliaca na Mlynské Nivy 58 Bratislava má najviac realitných maklérov s počtom 20. Najvyšší počet exkluzívnych ponúk má realitná kancelária Mfgroup Slovensko so sídlom na Seberíniho 9 Bratislava. Najviac ponúk realitných kancelárii v Bratislave - Staré Mesto tvoria 2-izbový byt v cene od 130.000,- € do 549.000,- €. Na jedného makléra v lokalite Bratislava - Staré Mesto pripadá v priemere 15 ponúk.

backOFFICE.Sk