Realitné kancelárie v Košiciach - Staré Mesto, predaj a prenájom nehnuteľností


Na našom realitnom portáli ZoznamRealit.Sk evidujeme v lokalite Košice - Staré Mesto 16 realitných kancelárií a 120 realitných maklérov, ktorí vám ochotne a zodpovedne sprostredkujú predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľností. Realitné kancelárie pôsobia v lokalitách Košice, Košice- Staré mesto, Košice - mestská časť Staré Mesto.

V lokalite Košice - Staré Mesto je 8 členov ZRKS, ktorí sú viazaní etickým kódexom. Spoznáte ich podľa Zlatej pečate Overeného člena ZRKS, ktorú sú oprávnené používať len členovia najväčšieho združenia realitných kancelárií na Slovensku.

Člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Realitná kancelária Leaders & Partners (L&P reality), s.r.o. sídliaca na Námestie osloboditeľov 20 Košice má najviac realitných maklérov s počtom 65. Najvyšší počet exkluzívnych ponúk má realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Košice s.r.o. so sídlom na Tolstého č. 3 Košice. Najviac ponúk realitných kancelárii v Košiciach - Staré Mesto tvoria kancelárie v cene od 0,- € do 0,- €. Na jedného makléra v lokalite Košice - Staré Mesto pripadá v priemere 3 ponuky.

backOFFICE.Sk