Realitné kancelárie v Bratislave - Petržalka, predaj a prenájom nehnuteľností


Na našom realitnom portáli ZoznamRealit.Sk evidujeme v lokalite Bratislava - Petržalka 19 realitných kancelárií a 50 realitných maklérov, ktorí vám ochotne a zodpovedne sprostredkujú predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľností. Realitné kancelárie pôsobia v lokalitách Bratislava, 851 01 Bratislava, Bratislava - mestská časť Petržalka.

V lokalite Bratislava - Petržalka je 11 členov ZRKS, ktorí sú viazaní etickým kódexom. Spoznáte ich podľa Zlatej pečate Overeného člena ZRKS, ktorú sú oprávnené používať len členovia najväčšieho združenia realitných kancelárií na Slovensku.

Člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Realitná kancelária House reality, s. r. o. sídliaca na Fedinova 1083/16 Bratislava má najviac realitných maklérov s počtom 8. Najvyšší počet exkluzívnych ponúk má realitná kancelária Zenith Reality s.r.o. so sídlom na Záhradnícka 30 Ružinov. Najviac ponúk realitných kancelárii v Bratislave - Petržalka tvoria 3-izbový byt v cene od 105.000,- € do 275.000,- €. Na jedného makléra v lokalite Bratislava - Petržalka pripadá v priemere 15 ponúk.

backOFFICE.Sk