Realitné kancelárie v Bratislave - Petržalka, predaj a prenájom nehnuteľností


Na našom realitnom portáli ZoznamRealit.Sk evidujeme v lokalite Bratislava - Petržalka 18 realitných kancelárií a 52 realitných maklérov, ktorí vám ochotne a zodpovedne sprostredkujú predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľností. Realitné kancelárie pôsobia v lokalitách Bratislava, 851 01 Bratislava, Bratislava - mestská časť Petržalka.

V lokalite Bratislava - Petržalka je 12 členov ZRKS, ktorí sú viazaní etickým kódexom. Spoznáte ich podľa Zlatej pečate Overeného člena ZRKS, ktorú sú oprávnené používať len členovia najväčšieho združenia realitných kancelárií na Slovensku.

Člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Realitná kancelária House reality, s. r. o. sídliaca na Fedinova 1083/16 Bratislava má najviac realitných maklérov s počtom 8. Najvyšší počet exkluzívnych ponúk má realitná kancelária LEXXUS, a.s. so sídlom na Miletičova 5 Bratislava. Najviac ponúk realitných kancelárii v Bratislave - Petržalka tvoria 3-izbový byt v cene od 105.000,- € do 289.000,- €. Na jedného makléra v lokalite Bratislava - Petržalka pripadá v priemere 14 ponúk.

Staňte sa súčasťou realitnej komunity!

Získate možnosť inzerovať na ZoznamRealit.Sk za zvýhodnenú cenu 180 €/rok.

Chcem viac informácií ZRKS.Sk