Realitné kancelárie v Bratislave - Petržalka, predaj a prenájom nehnuteľností


Na našom realitnom portáli ZoznamRealit.Sk evidujeme v lokalite Bratislava - Petržalka 13 realitných kancelárií a 44 realitných maklérov, ktorí vám ochotne a zodpovedne sprostredkujú predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľností. Realitné kancelárie pôsobia v lokalitách Bratislava, 851 01 Bratislava, Bratislava - mestská časť Petržalka.

V lokalite Bratislava - Petržalka je 7 členov ZRKS, ktorí sú viazaní etickým kódexom. Spoznáte ich podľa Zlatej pečate Overeného člena ZRKS, ktorú sú oprávnené používať len členovia najväčšieho združenia realitných kancelárií na Slovensku.

Člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Realitná kancelária Occam New Home, s.r.o. sídliaca na Digital Park I, Einsteinova 21 Bratislava - mestská časť Petržalka má najviac realitných maklérov s počtom 15. Najvyšší počet exkluzívnych ponúk má realitná kancelária Real - H, s.r.o. so sídlom na Sedmokrásková 1 Bratislava. Najviac ponúk realitných kancelárii v Bratislave - Petržalka tvoria 3-izbový byt v cene od 105.500,- € do 555.000,- €. Na jedného makléra v lokalite Bratislava - Petržalka pripadá v priemere 5 ponúk.

backOFFICE.Sk