Realitné kancelárie v Bratislave - Ružinov, predaj a prenájom nehnuteľností


Na našom realitnom portáli ZoznamRealit.Sk evidujeme v lokalite Bratislava - Ružinov 35 realitných kancelárií a 184 realitných maklérov, ktorí vám ochotne a zodpovedne sprostredkujú predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľností. Realitné kancelárie pôsobia v lokalitách Bratislava, 821 03 Bratislava | Slovakia | IČO: 44201133, Bratislava Ružinov, Ružinov, Bratislava - Ružinov, Bratislava - mestská časť Ružinov.

V lokalite Bratislava - Ružinov je 22 členov ZRKS, ktorí sú viazaní etickým kódexom. Spoznáte ich podľa Zlatej pečate Overeného člena ZRKS, ktorú sú oprávnené používať len členovia najväčšieho združenia realitných kancelárií na Slovensku.

Člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Realitná kancelária FinSta Real, s. r. o. sídliaca na Ružová dolina 8 Bratislava má najviac realitných maklérov s počtom 24. Najvyšší počet exkluzívnych ponúk má realitná kancelária ADRID REAL s. r. o. so sídlom na Seberíniho 9 | Hotel Bratislava 821 03 Bratislava | Slovakia | IČO: 44201133. Najviac ponúk realitných kancelárii v Bratislave - Ružinov tvoria 2-izbový byt v cene od 450,- € do 310.000,- €. Na jedného makléra v lokalite Bratislava - Ružinov pripadá v priemere 11 ponúk.

backOFFICE.Sk