Späť

Realitné kancelárie v Bratislave - Podunajské Biskupice, predaj a prenájom nehnuteľností


Na našom realitnom portáli ZoznamRealit.Sk evidujeme v lokalite Bratislava - Podunajské Biskupice 2 realitné kancelárie a 7 realitných maklérov, ktorí vám ochotne a zodpovedne sprostredkujú predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľností. Realitné kancelárie pôsobia v lokalitách Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, .

V lokalite Bratislava - Podunajské Biskupice sú 2 členovia ZRKS, ktorí sú viazaní etickým kódexom. Spoznáte ich podľa Zlatej pečate Overeného člena ZRKS, ktorú sú oprávnené používať len členovia najväčšieho združenia realitných kancelárií na Slovensku.

Člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Realitná kancelária MIRABELL sídliaca na Ulica Svornosti 42 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice má najviac realitných maklérov s počtom 6. Najvyšší počet exkluzívnych ponúk má realitná kancelária MIRABELL so sídlom na Ulica Svornosti 42 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice. Najviac ponúk realitných kancelárii v Bratislave - Podunajské Biskupice tvoria 2-izbový byt v cene od 63.800,- € do 163.000,- €. Na jedného makléra v lokalite Bratislava - Podunajské Biskupice pripadá v priemere 23 ponúk.

Bratislava - Podunajské Biskupice - Zoznam realitných kancelárií a realitných maklérov

# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T V W X Z všetky
backOFFICE.Sk

Overené realitné kancelárie v Podunajských Biskupiciach, Bratislava - Členovia ZRKS