Späť

Realitné kancelárie v Bratislave - Podunajské Biskupice, predaj a prenájom nehnuteľností


Na našom realitnom portáli ZoznamRealit.Sk evidujeme v lokalite Bratislava - Podunajské Biskupice 1 realitnú kanceláriu a 8 realitných maklérov, ktorí vám ochotne a zodpovedne sprostredkujú predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľností. Realitna kancelária pôsobí v lokalite Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice.

V lokalite Bratislava - Podunajské Biskupice je 1 člen ZRKS, ktorí sú viazaní etickým kódexom. Spoznáte ich podľa Zlatej pečate Overeného člena ZRKS, ktorú sú oprávnené používať len členovia najväčšieho združenia realitných kancelárií na Slovensku.

Člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Realitná kancelária MIRABELL sídliaca na Ulica Svornosti 42 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice má najviac realitných maklérov s počtom 8. Najvyšší počet exkluzívnych ponúk má realitná kancelária LEXXUS, a.s. so sídlom na Miletičova 5 Bratislava. Najviac ponúk realitných kancelárii v Bratislave - Podunajské Biskupice tvoria rodinný dom v cene od 105.000,- € do 650.000,- €. Na jedného makléra v lokalite Bratislava - Podunajské Biskupice pripadá v priemere 10 ponúk.

Bratislava - Podunajské Biskupice - Zoznam realitných kancelárií a realitných maklérov

# A B C D E F G H I J K L M N O P R S T V W X Z všetky

Overené realitné kancelárie v Podunajských Biskupiciach, Bratislava - Členovia ZRKS