Späť

Realitné kancelárie v Košiciach - Dargovských hrdinov, predaj a prenájom nehnuteľností


Na našom realitnom portáli ZoznamRealit.Sk evidujeme v lokalite Košice - Dargovských hrdinov 2 realitné kancelárie a 5 realitných maklérov, ktorí vám ochotne a zodpovedne sprostredkujú predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľností. Realitné kancelárie pôsobia v lokalitách , Košice - mestská časť Dargovských hrdinov (SK|Košice - Dargovských hrdinov).

V lokalite Košice - Dargovských hrdinov je 1 člen ZRKS, ktorí sú viazaní etickým kódexom. Spoznáte ich podľa Zlatej pečate Overeného člena ZRKS, ktorú sú oprávnené používať len členovia najväčšieho združenia realitných kancelárií na Slovensku.

Člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Realitná kancelária Brancová Štellmach reality, s.r.o. sídliaca na má najviac realitných maklérov s počtom 4. Najvyšší počet exkluzívnych ponúk má realitná kancelária KALANINOVÁ realitné služby so sídlom na Rastislavova 60 Košice. Najviac ponúk realitných kancelárii v Košiciach - Dargovských hrdinov tvoria 3-izbový byt v cene od 110.000,- € do 205.000,- €. Na jedného makléra v lokalite Košice - Dargovských hrdinov pripadá v priemere 3 ponuky.

Košice - Dargovských hrdinov - Zoznam realitných kancelárií a realitných maklérov

# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T V W Z všetky
backOFFICE.Sk

Overené realitné kancelárie v časti Dargovských hrdinov, Košice - Členovia ZRKS