Realitné kancelárie v Banskej Bystrici, predaj a prenájom nehnuteľností


Na našom realitnom portáli ZoznamRealit.Sk evidujeme v lokalite Banská Bystrica 12 realitných kancelárií a 50 realitných maklérov, ktorí vám ochotne a zodpovedne sprostredkujú predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľností. Realitné kancelárie pôsobia v lokalitách Banská Bystrica, Brezno, Košice, Ľubietová, Lukovištia, Bratislava, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Žilina.

V lokalite Banská Bystrica je 6 členov ZRKS, ktorí sú viazaní etickým kódexom. Spoznáte ich podľa Zlatej pečate Overeného člena ZRKS, ktorú sú oprávnené používať len členovia najväčšieho združenia realitných kancelárií na Slovensku.

Člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Realitná kancelária AstonReal s.r.o. sídliaca na Horná 32 Banská Bystrica má najviac realitných maklérov s počtom 29. Najvyšší počet exkluzívnych ponúk má realitná kancelária MAXISS, spol. s r.o. so sídlom na Nám. Ľ. Štúra 10 Banská Bystrica. Najviac ponúk realitných kancelárii v Banskej Bystrici tvoria 2-izbový byt v cene od 2.750,- € do 248.365,- €. Na jedného makléra v lokalite Banská Bystrica pripadá v priemere 24 ponúk.

backOFFICE.Sk